Ödeme

Mutlubi.com sitesi üzerinde ödeme yapmak için pek çok seçenek bulunmaktadır.

1-) Kredi kartı ile ödeme : Kredi kartınız ile ödeme yapmak, sipariş işlemlerinizin hızlı olması açısından en uygun ödeme yöntemidir. Ödeme altyapımız Dünya'nın pek çok ülkesinde en çok tercih edilen Ödeme altyapısı olan Payu firmasıdır. Kart bilgilerinizi girdiğiniz gibi, kartınız 3D destekli ise 3D şifreniz, kayıtlı telefonunuza gelecektir. Eğer 3D desteği yoksa, 3D'siz çekim yapılacaktır. Ödeme onayınızın gelmesi ile birlikte ekranda "Kredi kartı ödemeniz onaylanmıştır" bilgisini görürsünüz.


2-) Havale / EFT ile ödeme :
Bu yöntem ile sipariş tutarınızı aşağıda görülen banka hesap nuramamıza göndermeniz gerekmektedir. Açıklama bölümüne mutlaka sipariş numaranızı girmeniz gerekir. Eğer sizin banka hesabınız Akbank ise ödemeniz hemen gerçekleşecektir. Farklı bir bankadan gönderim yapıyorsanız 5-30 dakika içerisinde hesabımızda olacaktır. Ödemeniz hesabımıza geçtiği anda siparişinizi işleme alacağız. Ödeme yapmanız gereken banka hesap bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.ZEHRA KELCE
AKBANK KAYIŞDAĞI CADDESİ ŞUBESİ (1284)
TR12000460128488000019144


3-) Telefonda Ödeme : Ödemenizi bu yöntemle seçerseniz, siparişinizi verdikten sonra lütfen kredi kartınızı elinize alınız ve 0216 574 40 91 nolu telefondan bizi arayınız. Sipariş numaranızı söylediğinizde, Mutlubi.com yetkilisi sizi yönlendirecektir.

Hızlı çiçek teslimatı

100% Müşteri memnuniyeti

Hızlı Müşteri Hizmetleri